Vitrinų apipavidalinimas

Dažnas ir reguliarus parduotuvės vitrinų dekoracijų keitimas sukelia susidomėjimą ir padidina lankytojų srautą. Spalvotos vitrinų reklamos instaliacijos iš kartono yra efektyvi ir nebrangi priemonė vitrinų (angliškai “window displays”) dekoravimui.

Kartono dekoracijos vitrinoms

Įvairūs vitrinų dekoracijų medžiagų, spaudos ir lipdukų deriniai leidžia išgauti įdomius efektus, įgyvendinti neįprastas vitrinų dekoro įdėjas. Dėmesį patraukiančios vitrinos instaliacijos, konstruojamos vos keliais žingsniais.

Kartoninių vitrinų dekoracijų ir jų įrengimas

UAB “Kartono projektai” specialistai konsultuoja, projektuoja, gamina ir laiku pristato vitrinų kartono dekoracijas, vitrinų reklamos instaliacijas ir vitrinų stiklų apipavidalinimo sprendimus.

Nuo idėjos iki pristatymo – projektuojame ir gaminame parduotuvių ir restoranų vitrinų dekoracijas iš gofruoto kartono. Kartonas puikiai tinka laikinoms, daug investicijų nereikalaujančioms ekspozicijoms ir kitoms laikinoms konstrukcijoms, kaip reklaminiai stendai ir stovai, prekybiniai prekystaliai, kartono lentynos, palečių dekoracijos ar apsaugos vartelių dekoracijos.

Paprastos ir nebrangios vitrinų dekoracijos

Gofrokartono konstrukcijos pasižymi dideliu stiprumo ir svorio santykiu: logistika, instaliacija ir sutvarkymas supaprastėja, nereikalauja didelio darbuotojų skaičiaus ir daug laiko. Vitrinų dekoracijos iš kartono gali būti suprojektuotos taip, kad jas būtų galima paprastai išardyti ir kompaktiškai supakuoti, kad būtų galima jas pakartotinai panaudoti. Jei tai vienkrartinės vitrinų dekoracijos, kartono konstrukcijas galima iš karto atiduoti perdirbimui.