REKLAMINIAI STENDAI

Reklaminis stendas tai dekoro ir rinkodaros kampanijos elementas. Kartoniniai reklaminiai stendai leidžia lengvai pristatyti reklaminę medžiagą – nuo ​​lankstinukų ir vizitinių kortelių, reklaminės atributikos iki plakatų. Reklaminis stendas iš kartono tai racionalus ir ekologiškas sprendimas. Kartono stendų naudojimas leidžia paprastai ir nebrangiai keisti spalvas ar pateikiamą informaciją.

Reklaminius stendus, galima skirstyti į rūšis:

 • stendai ir stovai
 • prekystaliai
 • lentynos
 • palečių dekoracijos
 • dekoracijos vitrinoms
 • apsaugos vartelių dekoracijos

Reklaminiai stendai ir prekybiniai stovai

Reklaminiai stendai ir prekybiniai stovai tai priemonės prekių eksponavimui prekybos vietose, siekiant atkreipti dėmesį bei skatinti produktų pardavimus. Dažnai naudojami vykdant reklamos akcijas, loterijas, žaidimus ir kitus pardavimų skatinimo veiksmus. Prekybiniai stendai, stovai arba displėjai (iš anglų k. “display”) gali būti statomi ant grindų arba ant parduotuvės prekystalio, taip pat kabinami prie stelažų, lentynų. Lentynas turintys, ant žemės pastatomi stovai yra pagrindinės rinkodaros priemonės, atkreipiančios pirkėjų dėmesį. Gali būti su ryškiaspalve spauda pagal kliento pateiktą maketą arba natūralios rudos ar baltos kartono spalvos.

Reklaminiai stendai ir prekybiniai stovai yra galingas įrankis, kai kalbama apie reklamas parduotuvėse ir reklamines akcijas. Ši priemonė gali stipriai įtakoti pardavimų rodiklius net trumpalaikių akcijų metu. Iš kartono ar plastiko pagaminti, laisvai pastatomi stovai ir stendai yra populiarus ir efektyvus mažmeninės prekybos skatinimo sprendimas. Sujungus praktišką gaminių demonstaciją su personalizuotu reklaminiu paviršiumi, kartono reklaminiai stendai leidžia išnaudoti erdvę tarp lentynų ir kasų, prekystalių arba aplink juos.

POP, POS, POSM

POP = pirkimo vieta. POP tai stendai ir stovai prekybos taškuose.
POS = pardavimo vieta
POSM = pardavimo, prekybos vietoje pateikiama medžiaga, reklama.

POP ir POS yra ta pati vieta / taškas (dvi tos pačios monetos pusės) mažmeninės prekybos aplinkoje. POP kalbama vartotojų požiūriu, o POS – pardavėjų požiūriu.
POP paprastai yra konkretus taškas, iš kurio vartotojai perka produktą mažmeninėje aplinkoje. Prekybos centre lentyna, kasos ir pan. yra POP. tos vietos taip pat yra vadinamos ir POS.
POSM yra reklaminė, marketinginė medžiaga, naudojama informacijai apie prekės ženklą pateikti vartotojams POP/POS vietose.
POSM apima daugelį priemonių, angliškai: Dangler, Dummy Pack, Wobblers, Shelf Branding, Buntings/Streamers, Posters, Shelf Talker, Leaflets & Leaflets Dispensers, Roll up stendai.

Kartono stendai, gofrokartono stovai ir displėjai

POS reiškia „Point of Sale“, POS stendai, POS Stovai dažniausiai iš gofrokartono. POS reklama yra bet kokia reklamos forma parduotuvėje, kurios tikslas yra skatinti impulsinius pirkimus ar padidėjusį pirkimų lygį. Reklaminiai stovai ir „POS stovai“ reiškia iš gofro kartono pagaminti spalvoti, dekoruoti parduotuvės rinkodaros elementai, kurie atkreipia dėmesį į parduodamas prėke. Pardavimų ir reklaminiai stovų medžiagos ir pardavimo vietos rodmenys.

Nepriklausomai nuo pavadinimo: spalvoti kartono stendai, gofrokartono stendai, dekoruoti kartoniniai stendai, prekių stendai, kartoninis stalčius, POS stendai iš gofrokartono, prekybos ar reklaminiai stendai su kabliukais, tai tie patys POS, POP ir POSM kartono gaminiai, skirti prekių eksponavimui arba informacijos apie juos pateikimui.

Kur naudojami kartono stendai ir stovai?

 • Prekybiniai stendai
 • Reklaminiai stendai
 • Parodų stendai
 • Informaciniai stendai

Stovai, stendai, POS ir POP naudojami kaip pagalbinė priemonė prekyboje ir parodose. Informaciniai, reklaminiai, prekybos ir parodų stendai.

Parodoms skirti stendai ir stovai

Kartonas, dėl savo lengvumo, tvirtumo ir lengvo perdirbimo idealiai tinka parodų, laikinų renginių stendų, stovų ir lentynų dizainui. Tai tvari medžiaga, 100 % perdirbama ir pakartotinai naudojama. UAB “Kartono projektų” kartoninių parodų konstrukcijos tai modulinės sistemos, kurių montavimas ir išmontavimas nereikalauja specializuotų žinių ar daug laiko, o tai palengvina surinkimą ir taupo pinigus. Parodoms skirtų kartoninių stovų, lentynų, displėjų, lentynų ar kitų modulinių kartono sistemų laikymas ir transportavimas nereikalauja daug vietos: jos yra lengvos ir neužima daug vietos.

Informaciniai stendai ir stovai

Informaciniai stendai skirti atkreipti dėmesį parodose bei kituose renginiuose. Gali turėti lentynas su produktais arba būti tik informacinio pobūdžio.

Prekybiniai ir reklaminiai stendai

Iš gofro kartono pagaminti parduotuves prekybiniai stendai, stovai, lentynos parduotuvems ir kita kartonine iranga parduotuvėms tai parduotuvės mažmeninės prekybos rinkodaros elementai. Dekoruotos kartono lentynos prekėms, spalvotas prekybinis stendas tai parduotuvės rinkodaros elementai, kurie pritraukia lankytojų žvilgsnius, atkreipia dėmesį į parduodamas prekes.

Pastatomi kartoniniai reklaminiai stovai ir individualūs stovai, stendai ir išstatymai – tai displėjai produktams: elipsiniai, atremiami reklaminiai stendai, totemai, lentyniniai reklamos stendai, konteineriniai POS stovai, pakopiniai, piramidiniai, prekystalio reklaminis stendas, su kabliukais. Dekoruoti kartono stovai, spalvoti kartininiai stoveliai, gofro kartono displėjai, ir kitos kartoninės POS konstrukcijos tai visiems gerai žinomi prekių stovai iš kartono parduotuvėse.

Kartono stovai dokumentams

Ofisų, edukacinių įstaigų, moksleivių ir studentų dažnai naudojami kartono stovai dokumentams ir smulkiems daiktams. Stovas dokumentams padėda išlaikyti tvarką ir pagreitina darbo procesus.

Reklaminių stendų, prekybinių stovų tipai

Priklausomai nuo panaudojimo būdo, stovai yra skirstomi į tokius tipus:

 1. Ant grindų pastatomas reklaminis stendas ar prekybinis stovas su lentynomis. Paprastai apie 130-170 cm aukščio, turintis 4-8 lentynas.
 2. Prekystalio stovelis. Statomas ant parduotuvės prekystalio, kasų, priekasių zonoje. Populiarus degalinėse, vaistinėse, mažose nesavitarnos parduotuvėse
 3. Pakabinamas stovelis. Prie lentynų, stelažų pritvirtinamas stovelis su nedideliu prekių kiekiu. Atkreipia pirkėjų dėmesį netikėtoje vietoje, pvz., prie susijusios kategorijos lentynų – šokolado stovelis prie kavos lentynos

Stovai ir stendai iš kartono ir plastiko

Reklaminiai stendai ir stovai gaminami iš kartono / gofro kartono, iš PVC, akrilo, organinio stiklo ir kitų tipų plastikų, naudojamų reklamos priemonių gamyboje. Naudojame tiek baltos spalvos, tiek ir spalvotus plastiko lakštus.

Reklamos ir prekybos stendų ir stovų matmenys

PavadinimasMatmenys
1/8 paletės40x30cm
1/4 paletės40x60cm
1/2 paletės80x60cm

Kartono reklaminių stendų ir stovų projektavimas ir gamyba

UAB “Kartono projektai” komanda projektuoja, apipavidalina ir pristato jūsų parduotuvėms reikalingus kartono stovelius prekystaliams. Kartono stoveliai lentynai gali būti naudojami daug kartų, jų saugojimui ar transporavimui nereikia daug vietos. UAB “Kartono projektai” stoveliai į lentyną yra pagaminami pagal užsakovo nurodytus išmatavimus, spalvas ir kitus kriterijus.

Informacinių stendų, prakybos stovų, parodų ir reklamai, galerija